| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa stiu cum se foloseste facebook-ul la ourworld! am mai pus intrebarea asta de 4 ori si niciun raspuns folositor.va rog ajutati-ma, funda!

Răspuns Câştigător
| NoMusicNoLife a răspuns:

Pai pe contul tau de facebook intri pe ourworld ( este aplicatie ) si pe avatarul ala pe care ai intrat poti sa-ti pui codul de facebook. Hai sa-ti dau un exemplu ca sa intelegi mai bine;)

deci sa zicem ca la ourworld ai id-ul pisicutza97@yahoo.com. Intri pe contul tau de facebook, te duci la aplicatia ourworld si apoi te loghezi cu id asta ( pisicutza97@yahoo.com). Si apoi poti pune pe acel avatar cpdul de facebook, care saptamana asta e : 784A-6D19-4CC2-D7C2 ( intra pe http://ourgemcodes.com/ pentru mai multe detalii ). Dar ai grija ca un cont de facebook poate fi folosit doar pentru un avatar din pacate. adica nu te poti loga dupa aceea cu un alt avatar :(

sper oricum ca ai inteles ceva :)) succes! si adauga-ma pe ourworld: Maria556

:D:D pa, pa! :-h

4 răspunsuri:
| ChrishaChry a răspuns:

Adica te referi cum sa pui informatii despre divesre chestii?
'

| Smileee607 a răspuns:

Pai pentru codul ala de saptamana de 10 gems si 100 flow bost.

| deea_9148 a răspuns:

Eu una nu stiu ca de aia am intrat ca sa aflu

| Bucur_Bianca_1993 a răspuns:

Nu pot unde dau sa intru la ourwold de pe facebook?
si de data asta fiti mai clari/clare