| Strongman a întrebat:

As vrea sa stiu daca ACTA a fost sau nu aprobata. Multumesc si dau funda! Va respect!

3 răspunsuri:
| TheHoRror a răspuns:

Inca nu s-a aprobat. Trebuie sa treaca de parlamentul european si apoi de al nostru. In caz ca va trece va intra in vigoare la vara, asa ca da-i drumul la download cat mai poti. laughing

| Geo0orge a răspuns:

Vom vedea in iunie... atunci va fi raspunsul final happy ai grija de tine. si stai linistit ca nu se va aproba. :p

| Geo0orge a răspuns:

Acordul comercial de combatere a contrafacerii (ACTA) este blocat la nivel european şi nu va intra în vigoare până ce nu va exista o pronunţare a Curţii Europene de Justiţie (CEJ) pe acest subiect, pronunţare care ar putea să vină chiar mai târziu de doi ani...