| Marry:X a întrebat:

As vrea sa stiu si eu ce s-a intamplat cu Legiuitoarea, ca nu am mai vazut-o demult pe TPU.Ms.

Răspuns Câştigător
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

@Legiuitoarea este, din fericire pentru userii TPU încă pe site și ne ajută în continuare. Uite aici profilul ei. Sub imaginea de profil ai „Ultima logare" și scrie acolo. Dacă e data de 22 iulie (22. 07. 2010) înseamnă că încă mai e pe site.
http://www.tpu.ro/utilizator/mdbo

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Buna Marry:X,
Cred ca nu s-a intamplat nimic, daca te uiti pe profilul ei vei vedea ca si astazi a fost pe site si a raspuns, de altfel si ieri i-am vazut raspunsuri. Poti sa-i scrii de pe profil si s-o intrebi direct. Numai bine!

NOname
| NOname a răspuns:

Eu am vazut-o. E bine, sanatoasa (cred).

| Andreea_1745 a răspuns:

Acum Legiuitoarea este expert TPU si este dispusa sa ajute. Ultima logare a fost azibig grin