| mister2012 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu si eu in legatura cu Power Point vreau sa pun muzica sa se auda de cand incepe prezentarea pana la sfarsit am pus dar imi canta doar pe primul slide si dupa aia nu mai canta ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| SaraJ a răspuns:

Salut! daca ai word 2007, atunci dai click pe speaker-ul care-ti apare cand incarci melodia pe slide si-o sa vezi sus niste butonase. tu trebuie sa bifezi "LOOP UNTIL STOPPED" din dreapta iconitei "Slide show Volume". Tot bifand/debifand casutele acelea, mai poti manipula sunetul in timpul slide show-ului. Bafta