| anonim_4396 a întrebat:

Am de facut un proiect power point si trebuie sa pun si muzica. am reusit sa o pun pe primul slide, dar nu stiu cum s-o fac sa mearga in continu(am pus-o si pe restul, dar cand mut pagina incepe melodia de la inceput).

1 răspuns:
| rater1994 a răspuns:

Ai setari speciale pentru asta.Cand pui muzica de la add music iti va merge pe toate slide-urile teoretic.Dar ai cateva setari in centru sus cand ai pus melodia acolo trebuie sa intri si sa te uiti pentru ca este o setare pentru a pune melodia pe toate slide-urile sau sa mearga automat melodia sau la click s.a.s cauta setarile.