| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti'mi si mie va rog.cum pot sa pun muzica in power point. Am vazut ca merge sa pun pe un sg slide, dar vreau pe toata prezentarea daca se poate. Trebuie convertate melodiile din mp3 in altceva? Daca da, imi puteti da un nume de program sau un link pentru download. Multumesc mult! Dau fundita! Sarbatori fericite!winking

1 răspuns:
| Mustache a răspuns:

Dai pe insert si apoi dai pe Movies and Sounds, iti alegi melodia. O sa iti apara un mic difuzor pe pagina acolo dai sa o repete

P. S. Melodia si proiectul trebuie sa fie in acelasi folder