| cosminaelena99 a întrebat:

Buna,as vrea sa va intreb daca nu stiti vreun truc sau o metoda cat mai buna prin care sa iti indrepti parul FARA PLACA,va multumesc anticipat si daca m-ati ajuta si cu un tutorial pe langa explicatii v-as multumi foarte mult, iar cel care ma ajuta cel mai mult primeste normal funda happy :*

2 răspunsuri:
| mmegadeth a răspuns:

Buna, eu folosesc uscatorul si peria si functioneaza, inainte eram dependenta de placa, totusi cred ca depinde si de lungimea parului si daca parul tau e cret sau nu in mod natural...si folosirea balsamului de la jumatatea parului spre varfuri ajuta.