| oana23madrid a întrebat:

Buna am o problema cu parul am foarte mult volum si este si putin ondulat, iar daca ma pieptan iese dezastru, ca sa imi mai iau din volum folosesc placa dar nu as vrea tot timpul stiti cumva vreo tunsoare, sau stiu eu vreun truc...mersi

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Mergi la farmacie si cere ulei de indreptat parul.
nu are o denumire anume, chiar asa scrie pe el.

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Doamne... ce n-as da sa am parul tau! Eu abia daca mai am ce pieptana.

| madalinutza a răspuns:

Daca doresti sa iti tai parul ai aici cateva idei:

http://www.haircutshairstyles.com/long.html

daca nu iti plac atunci intra pe adresa asta:

http://frumusete.sepoarta.ro/......oarta.html

aici gasesti mai multe:)

| Kidu a răspuns:

Tunde-te, fileza-ti parul [adica ti-l tunde in scari], si astfel ai mai putin volum, si este mai usor de ingrjijit.
Un an nou fericit!:*

| Pisiii :x a răspuns:

Daca iti filezi parul...va sta si mai drept si nici nu vei mai avea volum! Si eu am avut la un moment dat un par in cap, parca eram oaie. Fileaza-te si poate nu va mai trebui sa folosesti placa!