| m_3358 a întrebat:

as vrea sa stiu cum asi putea da jos cativa centimetrii din abdomen, stiti ceva exercitii sau orice metoda care m ar putea ajuta? multumesc anticipat, raspunsul care este cel mai eficient primeste

2 răspunsuri:
| Andreiyi a răspuns:

Trebuie sa faci abonament la sala de forta si faci exerciti de abdomen. dupa cateva luni o sa ai un abdomen tare.da trebuie sa nu mananci nici gras ca grasimea se pune pe muschi si apoi o sa ii ia slabi.

| anonim150506 a răspuns:

Nu-i numaidecit sa mergi la sala,,, poti sa faci si acasa multe exerciti pentru a slabi(pentru inceput renunta la mincarurile cu multa grasime si in fiecare dimineata incearca si fa citeva exercit(de la inceput fa mai putine si pe zi ce trece tot mai multe si ma multe,,,, baftatongue