| deliutza07 a întrebat:

As vrea si eu niste idei de farse pentru maine. Mergem cu diriga la film si am vrea sa ii facem o farsa...dar nu stim ce? thinking Idei?

2 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Veniti cu 5 minute mai devreme, iar dupa ce incepe filmul toata clasa sa plece. Stati cam 5-7 minute, iar apoi veniti si ii spuneti ca a fost un accident si voi ati stat si v-ati uitat.

| Prince_Pyckolo_1992 a răspuns:

NU va duceti la ora stabilita intarziati vreo 5 min, si dupa apareti toti, cred ca sar inerva in prima faza laughing