| piticka a întrebat:

As vrea si eu niste status pentru fete fitoase

funda:d!

Răspuns Câştigător
| SaBriinaa a răspuns:

1. status de fite
2. FyTzE GeSTuRyY sH tUpEu asta E taLEntUL meu Pe EcRaN dA FOarTE bN o PRInteSA ajEA cA mN sTyu Sa'N vaRT toTUl pE loK doBOr pRosTY dinTR'uN fOk sunt FEtyta smeCHErita Hai fA paSI sH guRA mik

3.defectele mele sunt calitatzile tale

4.Colo sus in cimitir
Joca noaptea morti in sir
Daca ai ceva cu mine
Am un loc si pentr tine

5.Am fytze de top model fata de firma CHANEL. VERSACE ma ridicat D&G m-a ajutat NIKE mi-a spus adevarat ca nu sunt om ratat eu cu PUMA ma mandresc */* dupa CHRISTIAN DIOR ma topesc.(*.*)

6. PotI sa ma UrastI, nu te CondamN.Dar CanD SunteM Fata\'n fata tu imi esti fan!tongue

7. draguta si fitoasa si la zdrente le dau clasa ca tine intr-o zi vad 10...stilul tau ma lasa rece...nu esti primul care incearca cu vrajeala sa ma fac, din grupul pustoaicelor, tu te-ai dat la SEFA LOR!

8.Nici o vorba sh nici un cuvant nu ma schymba din ce sunt, ca sunt tare sh ma tin la valoare cu orikine;-)

Fundaa? Pentru 8 zile iti ajung:XPS:Nu e bine sa fi fitoslaughing

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Mi-e scarba de voi, fitzoasele p*lii.

| theused a răspuns:

Scuze ma, cati ani ai? 10laughing)))))

| pinkysun a răspuns:

Te dai scumpa, dar te stiu de cand erai la reduceri smug

Întrebări recente