| andreezutya a întrebat:

As vrea si eu cel mai misto status pentru cele mai fițoase fete va rog la m cautat adica ma cautat dar nu ma gasit ca eu il vreau mai mare

3 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Sts pentru fitzose: Ai!, sa va chiș in freză ca eu am venit cu limuzina si voi cu nava extraterestră! mai retușeaza-l tu!

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza."!
Nu uita,ca tu ai ales sa te-ndepartezi,ti-am zis ca daca o faci nu o sa ma mai vezi, si in gand, raman doar cateva amintiri si cand te gandesti la ele uneori uiti sa respiri.

Tine minte` Ca o lacrima adevarata e rece`La fel ca si ` timpul care numai trece!`Am doar simple regrete`iar ce`a fost intre noi`Doar false Sentimente!:

De azi nu ma mai cauta, Nu mai vreau sa stiu prin ce am trecut candva Amintirea ta ma face sa regret! Pe alta iubeai, Eu te strangeam la pïept

••`Cause a giяℓ ℓike me Is just a ℓiℓ`diffeяent fяσm aℓℓ the яest.And a giяℓ ℓike me.Neveя gσnna settℓe foя Secσnd Best! ••

Daca Tot Ce Visezi Este Sus Si Nu Exista Skri Trebuie Sa Invetzi Sa Urci Peste CEILALTZI

Doar fraierele cauta barbatu perfect.desteptele si`l construiesc

| BiBitSsA a răspuns:

Nu sunt suparata
Din contra sunt fericita
Ca daca eram un nimeni
Nu eram atat de barfita
Castig orice meci
Pe scena iti dau scor
Iar daca o dau in bara
Am grija sa fie bara golwinking