| brigixd a întrebat:

Buna :]
As vrea si eu niste statusuri cu injuraturi devil
Dau funda puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| bogdytzu a răspuns:

Iti doresc sa ai 4 masini in fata casei: politia, pomierii, salvarea si dricul
Lingea-o-ati pe mamaia in c#r cand are diaree!
Ba, intreab-o pe mama ta si zi-mi si mie in ce pozitie se face un copil handicapat ca tine
Daca glumesc cu voi pe messenger, va plangeti ca va iau la misto; dar nu e vina mea ca sunteti la fel de proaste ca fetele de la Indigo
Scoate-ti poza aia de la avatar, ai o fata de cocalar ordinar, adus de arabii din Bazar
Degeaba te dai tu scumpa, ca eu te stiu de cand erai la reducere
In care pozitii faci un copil handicapat? Intreab-o pe maica-ta
Acest mesaj poate fi citit doar de persoane sexy. Mai incearca... Incearca inca o data... Nu forta nota, urato
Daca nu ai avea picioare ai purta pantofi? Nu! Atunci de ce porti sutien
Esti o fiinta atat de draguta, politicoasa, frumoasa, sincera, spirituala si unica pe aceasta lume! Primeste urarile mele de bine si aceste minciuni nevinovate

| AnaAnahi a răspuns:

-Ba, intreab-o pe mama ta si zi-mi si mie in ce pozitie se face un copil handicapat ca tine?
-Daca glumesc cu voi pe messenger, va plangeti ca va iau la misto; dar nu e vina mea ca sunteti la fel de proaste ca fetele de la Indigo
-Scoate-ti poza aia de la avatar, ai o fata de cocalar ordinar, adus de arabii din Bazar
-Degeaba te dai tu scumpa, ca eu te stiu de cand erai la reducere
-. Acest mesaj poate fi citit doar de persoane sexy. Mai incearca... Incearca inca o data... Nu forta nota, urato!
-Daca nu ai avea picioare ai purta pantofi? Nu! Atunci de ce porti sutien?
-Esti o fiinta atat de draguta, politicoasa, frumoasa, sincera, spirituala si unica pe aceasta lume! Primeste urarile mele de bine si aceste minciuni nevinovate.(Sper sa te ajutelaughing)