| oxana2 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri mai tupeiste dar nu cu injuraturi multe pentru facebook?

Răspuns Câştigător
| yo547 a răspuns:

Buna http://www.tpu.ro/......nda/.Funda

4 răspunsuri:
| ioanamaria56 a răspuns:

1)Multumesc celor care nu-mi erau prieteni: am invatat sa mi-i aleg.
2)Multumesc celor care m-au lasat la greu: am putut sa trec si singura peste.
3)Multumesc celor care nu m-au ajutat sa fac ceva: am reusit singura.
4)Multumesc celor care m-au parasit: ei m-au facut tare.
Sper ca ti-au placut!

| Elena00100 a răspuns:

Hei baby jos palaria esti mai proasta decat ieri.
MUltumesc acelor "prieteni" care la prima greseala m-ati abandonat nu ma uras chiar va multumesc datorita voua sunt acum mai puternica.