| doareu_3627 a întrebat:

Buna:* as vrea si eu niste statusuri:X de despartire.indiferenta dau fundita celor mai frumoase:X

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| DeYuu_3913 a răspuns:

Indiferenta este cea mai puternica forta din univers. Ea face tot ce atinge lipsit de sens. Iubirea si ura nu au nicio sansa impotriva ei.

Stiu am un talent nativ,sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ

Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu:X

Prietenii adevarati tin la tine Si sunt langa tine si la rau si la bine Nu te barfesc pe la spate Ci te ajuta chiar in toate

Te privesc cu sila, nu-mi provoci decat mila Plagi incontinuu si spui ca doar tu esti de vina Stii…dar e putin cam tarziu Nici eu nu sunt asa cum as vrea sa fiu

Te tin la distanta,Ma fac ca nu iti dau importanta,Situatia`i mai complicata,Sunt o fata RASFATATA

Nu incerca sa ma judeci dupa aparente,Sau dupa vorbe scoase de niste zdrente

Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme,tot as glumi!,pentru ca stii,viata e grea si lumea e rea,Cum as putea sa rezist,daca nu m`as purta asa?

Barfa'i pentru prosti,deci lasa'i sa vb lasa'i sa se agite stii ca nu conteaza,in lumea printeselor nu exista rautate

Am prieteni ft multi, care-mi sunt dusmani tacuti! Cine e destept sa-nvete, prietenii au multe fetewinking

| TheGirlBeautiful a răspuns:

1.Am intalnit un inGer, mi-a soptit spErante, l-am privit Orbind, m-a atins visand, l-am parasit plangand...
2.Am mai pierdut inca o clipa, inca un an, inca o viata degeaba te-am pierdut pe tine
3. Poate ca pentru. lume esti doar o singura persoana, dar pentru. o anumita persoana esti intreaga lume.