| deutzza2 a întrebat:

Asa. Am o intrebare. Vreau sa ma apuc de un vlog. Pe Youtube. Ce sfaturi imi dati? Si vreau sa va zic, ca nu am camera de filmat. Deci telefon. Nu unul tocmai genial, adica nu Iphone sau Galaxy s3-s4. Astept sfaturi big grin

2 răspunsuri:
| deeah2elen a răspuns:

Apuca-te! dar daca vrei sa faci bani ar trebui mai intai sa-ti iei domeniu si hot, sa-ti faci site, sa te bagi partener cu google adsece, apoi sa devi partener youtube Romania big grin Bafta multa

| neoturquoise a răspuns:

'pare rau dar camera e baza. Roaga un prieten fotograf wannabe (toti avem unul) care sa aiba o camera meseriasa sa te sustina.

Uita-te la figurile populare in domeniu...conteaza camera + look-ul. La combinatia asta se strange muscaraia. Calitatea continutului ramane la latitudinea ta (dar sincer nu e asa importanta daca indeplinesti conditiile de care ziceam).