| byapiki a întrebat:

Ati patit vreodata ceva foarte ciudat si inspaimantator?

Răspuns Câştigător
| TheHoRror a răspuns:

Da,oarecum.Eram singura in camera parintii plecasera pret de cateva minute la o vecina si in timp ce citeam o carte o papusa din portelan a inceput sa cante singura. Ceea ce este culmea este ca ea trebuia rasucita ca sa cante + ultima data cand am incercat sa o fac sa mearga era blogata acea cheita (acum 1 luna). Funda?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PunkKid a răspuns:

Da, m-am uitat la intrebarea asta laughing rolling on the floor, pune si tu o intrebare normala laughing rolling on the floor