| maryse_9270 a întrebat:

ati vazut ca in filmu twilight -new moon, exact la sfarsitul filmului, Edward o intreaba pe Bella daca vrea sa fie sotia lui?
Si cand i-a pus intrebarea atunci s-a terminat filmu, dar ea ce spune, da s-au nu?

Răspuns Câştigător
| cornculapte a răspuns:

Spune DA in partea urmatoare a filmului, dar ii pune lui Edward conditia ca daca se va casatori cu el, acesta o va transforma in vampir.

8 răspunsuri:
| alyna a răspuns:

Ea spune da in urmatoarea parte a filmului adica eclipse, dar cu o conditie:ca edward sa o transforme in vampir; aceste accepta in cel din urma dar nunta are loc in cea de a patra parte adica breaking down
bye bye!

| MistikkGirl a răspuns:

Ea zicea da deoarece din breaking down se casatoresc, si va avea un copil.

| ..pYtBulL.. a răspuns:

Ea zice da

| Chrystyne a răspuns:

big grin Am vazut filmul la cinema, si va raspunde "Da"in cele din urma.

| Shammal a răspuns:

Spune "da" la inceputul urmatorului film dar cu conditia pusa de ea sa o transforme

| o° Odd Kidd o° a răspuns:

Am vazut eu filmul Eclipsa.
Raspunsul e DA :*!

| alinutza83 a răspuns:

Pai probabil... va urma, in seria urmatoare ce se va intampla vom vedea!

| katrin7727 a răspuns:

Spune da dar cu o conditie pe care deja ai aflato :d big grin :dbig grinbig grin big grin big grinbig grin big grin