| Bibiuca a întrebat:

Avand in vedere ca se apropie CRaicunul si Anul nou. Ce arere aveti despre aceste sarbatori? DEspre traditiile si obiceiurile care sa fac in tara noastra an de an? FUNDITSAA:X:X:X

2 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

Frumoase fata de alte tari. spre exemplu in Italia nu sunt braduti naturali ci doar artificali, aici nu se merge cu colindul, nu au mancaruri multe specifice

| sonny89 a răspuns:

Traditiile si obiceiurile romanilor sunt unele din cele mai frumoase! Pacat ca se pierd, in schimbul celor "imprumutate" de la straini.