| andryuza a întrebat:

Hii ce arere aveti despre facebook?

4 răspunsuri:
| stejara2 a răspuns:

Nu prea buna,sincer. daca vrei sa gasesti anumite chestii pentru scoala si cultura, le poti gasi, facebook e o gazda buna pentru fotografii...nu il folosesc, cine vrea, sa incerce.Succes!

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Pai e un site bun de comunicat sau de gasit persoane.Am Facebook de vreo 4 luni si ma simt destul de bine cu el.

Sper ca te-am ajutat happy

| DNSK a răspuns:

Esti monitorizat prin satelit! toti stiu ce faci u, unde meri u, cu cine ai fost u, unde, tooot! nu ai facebook nu existi! inainte se cerea prietenia, apoi ce cerea nr de tel, apoi id de mess, acum facebook-ul! thinking yeahh.n-am nici o parere, nu am, nu comentezthinking

| anneelena a răspuns:

Pe mine ma enerveaza ca am 100 si ceva de prieteni si nici unu nu ma baga in seama.