| miauu a întrebat:

Aveti idee cat ar costa seara de revelion la un restaurant pentru doua persoane?

9 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Daca discutam de preturi fiecare va petrece revelionul conform bugetului pe care-l are la dispozitie, toti doresc la munte sau la domiciliu, important este ca oriunde ar fi, principalul este sa ne simtim bine si sa trecem cu bine in noul an.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Depinde de restaurant, preturile pleaca de la 100 roni de persoana.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Aici e cam 200 de lei meniul pentru o persoana cu bautura la discretie si mancare buna. happy

| JeSa a răspuns:

Buna!, asta depinde de bugetul pe care il ai, asa si te vei extinde!, ca un ex. seara de Revelion in una din salile hotelului costa 750 de lei (227 de lei)!, Numai bine!, Pa!

| miauu explică:

Faza e ca vreau sa le faca alor mei un cadou si sai trimit de acasa de revelbig grinbig grin:

| queeny a răspuns:

Depinde la ce restaurant. poti manca si cu 80 de lei si cu 1000...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meniul cu mancare si bautura, pentru o persoana, pleaca de la suma de 150 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la noi in galati la un restaurant de 4 stele de pereche costa 500 dar esti tratat regeste mancare bautura mula f multa

| jenny a răspuns:

La un restaurant calitatea 1 costa 800-15oo ron (In brasov)