| AncutssaM a întrebat:

Azi am castigat o pagina de facebook la un concurs. Numele paginii este I love you, dar eu as vrea sa il schimb. Imi puteti da cateva idei?

6 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Numele tau.

| TempleOfTheDog a răspuns:

*facepalm*

| Ginga_Alina_Andreea_1992 a răspuns:

Ei bine nu il schimba! pentru ca nu ai dreptul! ai castigat pagina adica esti admina! mai sunt si alte admine acolo! nu faci ce vrei cu pagina aia decat daca te consulti cu celelalte admine! apropo ce mai faci? big grinD

| AncutssaM explică (pentru Ginga_Alina_Andreea_1992):

Pagina nu mai are nicio alta admina, decat eu, deci am dreptul sa fac ce vreau cu acea pagina.

| Ginga_Alina_Andreea_1992 a răspuns (pentru AncutssaM):

Bine! Crede-am ca mai are si alte admine!winking

| Micoto a răspuns:

Eu zic ca cea mai buna idee este a ta deci numele poate fi numele tau sau un nume careti place tie sau ceva de la un film preferat un cuvant preferat sau mai multe, deci nu cred ca ai nevoie de noi ca sa iti alegi numele depinde numai de tine

Întrebări recente