| doinitsaandronic a întrebat:

Buna azi am primit cadou din partea unei prietene un bilet la un concert. Si vaza este ca nu stiu cu ce sa ma imbrac. Ceva idei?
Funda

5 răspunsuri:
| tl34 a răspuns:

Pfuaaii pai poti sa te imbraci cum vrei tu! Pai de exemplu ia un tricou rock sau ceva de genu si ia-l cu blugi. Aici depinde si unde este concertul daca afara sau inauntru, si cine canta! Pai distractie placuta!:*

| oblivion95 a răspuns:

Intr.o vaza!

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Lejer...te imbraci cu blugi, o bluza ceva! Daca e muzica clasica o rochie.Trebuie sa te imbraci lejer si cum iti place. funda?

| maario a răspuns:

Nu te mai imbraca...du-te asa:in costumul lui adam

| alex146 a răspuns:

Depinde de concert si de genul muzicii dar o idee o rochie pana la genunchi sau mai lunga si un tricou cu decolteu distracte palcuta