| Elial a întrebat:

azi e ziua mea normal si maine mi-o tin. Ce sa ne jucam?
-suntem fete
-doar trei(vreau doar cele mai bune prietene)
-nu as vrea sa fie gen vatea-ascunselea, prinselea, etc...
Cine zice cele mai multe jocuri primeste funda!

Răspuns Câştigător
| darii a răspuns:

Heei.
Pai, eu nu imi pot da seama ce jocuri ati putea juca, insa v-ati putea distra de minune. Ai putea organiza o petrecere care sa tina mai mult, pana pe la 11-12. poate chiar pana dimineata. V-ati putea face unghiile in moduri trasnite, v-ati putea machia imitand profesorii, colege cu fite sau chiar vedete de la Hollywood. Ai putea inchiria sau downloada un film de comedie/groaza/dragoste dupa placul vostru. Ai putea organiza o adevarata lupta a pernelor, castigatoarea primind un premiu, sau chiar un concurs de karaoke. Distractie placuta si La multi ani!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate remy, cărți, etc.
La mulți ani.
Pa, pa.

| Lora a răspuns:

Pai jucati-va cu sticla o invartiti si fa niste biletele cu pedepse, sau intrebari, pune-le intr-un bol, iar la cine se opreste sticla, trage n biletel si face ce scrie in elwinking

apoi jucati-va carti
table
remi
tomanap

| LifeFail a răspuns:

Buna!
Puteti sa jucati Adevar sau provocare, carti etc.
Scz dar alte idei nu imi mai vin.
La multi ani oricum!
Sa fii fericita:X

| Ervin a răspuns:

Cărţi. cu sticla... sunt destule

| paodoolse a răspuns:

Pai 1 pune niste muzica de care va place si cantati distrativa, vb desprea baieti, dansati, va jucati la pc, vb pe mess, spuneti bancurii, chestii amuzante, facetiva una pe alta sa radeti o sa fie amuzantwinking multumita:X:X:X:*:*:*: si app...La multi ani alexandra! sa fii fericita si tot ce iti doresti sa se implineasca! fundita?batting eyelashes

| DeathLord93 a răspuns:

Hmmm thinking ce zici deee...
Macao pe porunci big grin