| alex1343 a întrebat:

azi mi-am downloadat SmackDown vs Raw 2011 pentru. PlayStation 2.Am instalat jocul fara vreo problema am facut un cd si dupa m-am bagat sa ma joc dar nu a aparut nimic decat 1 imagine la inceput un cu Free McBoot. Ce trebuie sa fac ca sa imi mearga jocul pe PlayStation 2?

Răspuns Câştigător
| pinguluk a răspuns:

Trebuie sa iti decodezi PlayStationul 2 + ia de pe alt site jocu, poate ca ala nu merge

3 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Pai si eu il am dar nu l-am tras il am depe ishount.com si l-am facut sa mearga pe pc cu pcsx2 iti recomant si tie sa faci acest lucruwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai te rog sa mi-l dai si mie ca mil doresc mult

| SefMetin2Tim a răspuns:

Dami linkul de download sa il bag si eu pe pc te implor! iti dau funda