| MishaIsMyHero a întrebat:

Buna,buna! Cum ma pot filma de pe calculator(cu camera)?
Exemplu:Vreau sa fac vlog si nu am camera Canon, care costa ceva.Pot sa filmez cu camera obisnuita de la PC?
M-ar ajuta foarte mult daca mi-ati da un raspuns folositor.Am cautat dar nu am gasit. :* Funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Eu nu stiu cum poti filma cu o camera obisnuita de la Pc, dar daca ai o camera performanta la telefon, incearca sa te filmezi cu el, dupa aia pune-l pe calculator cu ajutorul usb-ului, si editeaza-l cu un program bun. Eu, zic ca e o solutie. Nu stiu, acum daca va merge, dar poti incerca. happy Bafta.