| yoonny a întrebat:

BUNA...cand sunt mai ieftine rechizitele acum sau in saptamana din-naintea scolii?

9 răspunsuri:
| PufoseniaDF a răspuns:

De obicei, unele rechizite nu difera de pret, dar s-ar putea sa fie acum mai ieftine deoarece vanzatorii stiu ca toata lumea(aproape) cumpara rechizite pentru scoala atunci, recent, asa ca te sfatuiesc sa cumperi acum ce iti trebuie, cu fac si eu. Funda?

| AnOnIm20202020 a răspuns:

Eu iti zic: du-te cu o zi inainte de inceperea scolii, o sa vezi, o sa fie super ieftine. sti dc? pentru ca stie ca dupa acceia nu se mai cumpara ca la multe persoane si chiar la toata lumea le ia pe toate inainte si magazinu daca ramane cu ele asa si nu se mai vand dau faliment si de acceia le ieftinesc.

| passarisMB a răspuns:

Acum le gasesti mult mai ieftin.atunci vor fi foarte scumpe mergand pe ideea ca atunci isi achizitioneaza tot copiii rechizite. sper ca te ajuta.

| yoonny explică:

Aha

| yoonny explică:

| Robery a răspuns:

Acum x(

| MikeyKookie a răspuns:

Cele mai ieftine preturi sunt la magazinele PROFI funda?

| dariaaforTPU a răspuns:

Acum sau daca nu in saptamana in care incepe scoala sau dupa... oricum nu cu cateva zile inainte.

| Boni a răspuns:

Pai din-naintea scolii