| Benyamin173 a întrebat:

Voi de unde va luati rechizitele in general?rolling on the floor intreb deoarece eu obișnuiam sa le iau din hypermarket si ma gândeam sa incerc sa le iau din alte magazine deoarece poate le gasesc mai ieftine si mai diverse(ex. Jumbo)

Răspuns Câştigător
| Stefyalexia123 a răspuns:

In kaofland gasesti foarte multe. Eu am gasit caiete la 0, 20 lei(1 caiet), restul rechizitelor foarte ieftine acolo. Recomand si jumbo, ieftine si bune(acolo găsești ghiozdane ieftine si rezistente)
P.S: ghiozdane super bune la deichmann

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin kaufland găsești mai ieftine. Asta din punctul meu de vedere.

| ArmyCaptain28 a răspuns:

Din librării, găsesti orice articol de care ai nevoie.