| Adredemesconf a întrebat:

2 întrebări(de fapt o întrebare și... o afirmație):
1. Când vi se pare vouă ca sunt mai ieftine rechizitele: zilele astea sau la începutul școlii?

2. Wey fraților!
Pricepeți ca școala începe PE 12 SEPTEMBRIE! Ce-i cu atâtea întrebări? Au fost puse o grămadă. Dați și voi înainte sa puneți o întrebare un search pe Google ca sa vedeți dacă s-a mai pus întrebarea!

Răspuns Câştigător
| Graphee a răspuns:

1. Acum este mai iefin. La începutul şcolii dimpotrivă, sunt mulţi care vor să cumpere rechizite.
2. Ai dreptate.

1 răspuns:
| EuLeŞtiuPeToateBăă a răspuns:

Pai zilele astea, eu zic sa-ti iei rechizite din august ca de la inceputul lui septembrie se scumpesc... funda?