| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy
Care imi poate spune si mie care mai sunt preturile de la McDonald's tongue
Multumescwinking

Răspuns Câştigător
| Brotacelu a răspuns:

Fa o vizita, doua, trei... happy
Si apoi sa revii pe site cu intrebarea "Sum pot slabi si eu?" laughing
Toata comanda mea la MC e Shake-u ala de ciocolata prea criminal ...in rest nimic altcevahappy

3 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Depinde ce iti place.Meniurile pot ajunge pana la 17 lei(Meniul CBO, si mai este inca unul)salatele difera la pret intre 10-15 lei.Inghetata costa 4 lei(Sundae) si cam atat stiu. Un hamburger, mc puisor costa 3. 5 leihappy

| Andreia98 a răspuns:

La mcdonald's am fost sambata pe data de 22. 5. 2010 si un happy neel sau cum se numeste costa 10 lei...in rest nu mai stiuthinking

| Ally.Bee ♀ a răspuns:

Au ramas aceleasi. Meniurile sunt de la 13. 50 lei pana la 15 lei.