| BestOctavian a întrebat:

care ma poate ajuta, ma joc metin2 blacknight si cineva mi-a dat la negociere o ninfa asa ca a mea, si cand am dat accept mi-a disparut a mea din inventar, cine stie care e hacku sau ziceti-mi si mie alte site-uri unde pot gaii hacuri bune, nu ezitati, ziceti-mi!

5 răspunsuri:
| Alëxąndŕą a răspuns:

In seamna ca il ai dat al e al iai acum te-a pacalit nu exista hack metin2 am avut unul si nu a mers te rog crede-ma am lv 20happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E adevarat daca da el accept si tu dai accept inseamna ca i-ai dat nimfa ca tu ai acceptat sai dai nimfa asta e, sa te gandesti de doua ori inainte sa faci prosti!

| LosT8 a răspuns:

Exista hackuri pentru ro am gasit o gramada. Daca vrei hackuri da-mi mesaj
ID:king_of_rapid@yahoo.com

| petrovicimarius98 a răspuns:

Nu foloseste nici un hack.
1 la mana ai avut inventarul full sau si nu ai avut 2 spatii speiale pentru aceea ninfa. am patit-o si eu pe betamt2.
2. Stiu un hack de fishbot, levelbot, speedbot, etc etc. dai add cs16_ihateyou funda

| strangersoul a răspuns:

Da mah exista hack eu folosesc mereu hack dar depinde pe undele metine nu exista hackhee hee mai bine joaca alte metine cum ar fi (metin2 mania, metin2 guabina, metin2 GX etc...