| anonim_4396 a întrebat:

big hug Îmi schimb scrisul la mess. Când vorbesc cu alte persoane au acelaşi scris, aceeaşi mărime etc. Deci cum pot să nu se mai întâmple aşa? Şi asta se întâmplă de fiecare dată când îmi schimb scrisu` rolling eyes Rog seriozitate!

6 răspunsuri:
| dArKcHiLd1 a răspuns:

Nu înţelegeţi, când îmi schimb scrisul la messenger, şi când vorbesc cu alte persoane au acelaşi scris, şi se întâmplă de fiacare dată când îmi pun un scris nou. De exemplu: Îmi pun Comic Sans MS, culoare roşie, mărime 10. Când vorbesc cu alte fete exact la fel au! Şi eu v-am întrebat cum fac să nu mai fie aşa.

| Queen15 a răspuns (pentru dArKcHiLd1):

Dai sus la Messenger-Preferinte categoria Aspect, click pe Modificare fonturi si culori pe urmă click pe Utilizare implicit, iar apoi OK si din nou Ok jos.Acum de fiecare dată cand vorbesti cu cineva poti modifica scrisul, culoarea si marimea cum vrei. Sper k te'am ajutat.:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Dai la Messenger-preferences-appearance, apoi dai pe Aply si Cancel.
Sper ca te-am ajutat cat de cat!
Pa, pa!

| christianlaroka a răspuns:

Pai dai la messenger-preferences-appearance-. si de aici de descurci, apoi dai aply si cancel.
Bafta. Fundita?

| ByMine a răspuns:

Pai dai sus in stanga la Messenger apoi Preferences apoi Aparence apoi Fonts and colors si akl in dreapta trebuie sa ai Use Deafult... dai pe ala si s-a rezolvat big grin

| cristinashapove a răspuns:

Da id`ul si iti voi arata happy