| Sabrina1999 a întrebat:

caut admine pentru o pagina de fb. este la inceput si vrem sa adunama cat mai multe like-uri... deci intrebarea este cine vrea sa fie admina? :* ( daca nu raspund... ma puteti cantacta pe id-ul: teodora_natalia99@yahoo.com ) astept :*

Răspuns Câştigător
| MihhaaElla a răspuns:

Da...Eu vreau, ti pot garanta like-uri si voi fi activa maixim 2 ore luni-vineri iar sambata-duminica cel mult 4 ore! O sa postez cat mai multe poze originale....Imi doresc foarte mult sa fiu admina

2 răspunsuri:
| florizzz a răspuns:

Eu! dar acept de la 10000 euro in sus! big grin spor la gasit adminite si la likeuri