| EuDeeaEu a întrebat:

Caut sa'mi downloadez programul Macromedia flash player! imi puteti da eva site-uri cu download gratuit, si NU trial? merciiiiii, dau funda!

Răspuns Câştigător
| pnker a răspuns:

Acela nu e Flash player, e cu totul alt program special pentru realizarea aplicatiilor flash. Player-ul e doar cel care le reda, nu le creaza (cel de care ai intrebat tu). Adobe Professional sau varianta mai veche, cea de la Macromedia, sunt cele care pot crea animatii, dar costa foarte mult si gratuit nu le poti descarca, legal cel putin.

2 răspunsuri:
| pnker a răspuns:

Http://get.adobe.com/flashplayer/ e gratuit. Nu se mai numeste Macromedia de cand firma a fost cumparata de Adobe.

| EuDeeaEu explică (pentru pnker):

Hmmm. dar totusi o prietena il foloseste pentru a face animatii. am si eu flash, logic. nu stiu.

| pnker a răspuns (pentru EuDeeaEu):

Acela nu e Flash player, e cu totul alt program special pentru realizarea aplicatiilor flash. Player-ul e doar cel care le reda, nu le creaza (cel de care ai intrebat tu). Adobe Professional sau varianta mai veche, cea de la Macromedia, sunt cele care pot crea animatii, dar costa foarte mult si gratuit nu le poti descarca, legal cel putin.