| anonim_4396 a întrebat:

Nu pot sa imi downloadez flash player, imi spune ca am o versiune veche...si cand dau pe acel site(www.adobe.com)sa imi incarc programul, trebuie sa imi apara sus o bara dar nu imi apare si nu pot accesa niciun site creat cu macromedia flash si nici nu pot vedeea nici un filmulet pe youtube.com sau altele.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

daca nu-ti apare download-ul ar trebui sa se inceapa singur, sau mie imi apare bara aia.
dar acolo nu e scris / daca downloadul nu incepe in cateva secunde apasati aici/?
asta ar fi happy sper ca te-am ajutat

byebye

| robi23 a răspuns:

Nu stiu