| Magdutza1 a întrebat:

Caută cineva admini la o pagină de facebook cu peste 15.000 like's? Sau vrea cineva să fie admin/ă la această pagină: https://www.facebook.com/pages/Nebuna-dupa-tine/64556612 2138780?fref=ts?

3 răspunsuri:
| betty678 a răspuns:

EU. Sunt activa. Am inspiratie pentru povesti si concursuri. Stiu sa editez bine in photoscape si pe viitor vreau si in photoshop, stau pe facebook mult doar pentru pagini. Pagini nu am decat proprii dar nu merge bine pentru ca sunt doar eu deci nu pot face nimic. Ma inteleg bine cu fanii si... sper sa ma accepti. Facebook-ul meu este Betty Betyka. O sa ma gasesti usor. happy happy

| Magdutza1 explică (pentru betty678):

Ti-am dat add, da accept la Ma Dy.

| betty678 a răspuns (pentru Magdutza1):

Am acceptat