| AlyAlexutza0511 a întrebat:

Mi-am facut o pagina de curand pe facebook si vreau sa am mai multe like's! Cum pot face asta? Astept raspunsul cat mai repedee! FUNDAA!
Pagina de facebook e: https://www.facebook.com/pages/Sfaturi-pentru-admini-X/4 51770264912147

Răspuns Câştigător
| WUB a răspuns:

Distribui pagina, întrebi pagini cu nr mic de like-uri dacă vor să facă publicitate paginii tale, le-o zici prietenilor, pui ca status pe messenger, etc.

| AlyAlexutza0511 explică (pentru WUB):

Mersii.mi-a folosit multwinking

3 răspunsuri:
| AlexAlex23 a răspuns:

Zile la prieteni sau posteaza pe facebook ca ai o pagina!

| Sprite4Fun a răspuns:

Le spui prietenilor tai despre pagina, mai intrebi lista de facebook, dai share la pagina, etc. happy