| daiaaaa a întrebat:

Ce ar trebui sa imi cumpar? Ipod sau Iphone? Care este mai folositor si care este mai ieftin?big grin

Răspuns Câştigător
| raissa a răspuns:

Ipod este doar pentru muzica dar este mai ieftin, insa iphone 3g sau 3g s are memorie de 8, 16, 32 G adica o memorie ff mare iti poti pune mii de melodii filme si nu numai. la mana a 2 a este inte 8 si 12 mil. e mult mai folositor e si telefon asculti si muzica si ai ff multe facilitati e mai mult decat un laptop! pup

4 răspunsuri:
| clauu a răspuns:

Eu am ipod de 30 gb, sunt foarte multumit de el, pot baga foaaaarte multa muzica si filme big grin. Este si mai ieftin decat un iphone.

| sinblade27 a răspuns:

Trebuie sa contrazic pe raissa ipod sau mai exact modelele touch fac aceleasi lucruri ca iphone-ul numai ca nu au functia de telefon. aceleasi jocuri si aplicatii dupa un iphone merg si pe un ipod cu exceptia acelora axate pe partea de telefonie. sa vedem un ipod touch poate ajunge pana la 1500 ron iar un iphone pana la 7000 ron (iphone 4)

Răspuns utilizator avertizat
| andrei007 a răspuns:

Iphone-ul este putin mai bun dar este si mai scump