| S3c0ndSh0t a întrebat:

Care este diferenta dintre un Iphone 3gs 8gb si un Ipod Touch de 32gb? La pret este mai ieftin Ipod-ul pe touch si are si memorie mai multa dar nu stiu ce sa cumpar Iphone 3gs 8gb sau Ipod Touch 32gb.Nu stiu nimic despre Ipod are SIM? Il vreau sa ma joc asa in general si sa ascult muzica dar si sa vorbesc pe el.Mentionez ca iau second hand pentru ca, nu imi permit nou.Astept raspunsuri...Multumesc si un craciun fericit.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

IPod-ul nu are telefon! Doar asculti muzica si te joci pe el ...atat. De aceea este si mai ieftin! Daca vrei telefon cumpara-ti iPhone!