| BiaSiAtat a întrebat:

Ce as putea face in casa, fara calculator sau televizor? Adica sa fie ceva mai activ... Multu` si dau funda! P.s: fara "invita-ti un prieten"

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Curatenie sau calci haine.

| XatomisX a răspuns:

Citeste o carte sau citeste o carte de bancuri laughing

| Nadynaa a răspuns:

Deseneaza,citeste,asculta muzica pe telefon...

| MarryBlue a răspuns:

Buna! Asculta muzica, citeste sau incearca sa inveti ceva nou de genu...un dans:d

| Ekcstsy a răspuns:

Fa-ti o lista cu ceea ce doresti sa faci locuri de vizitat lucruri de facut nebunii etc... sau fa-ti un jurnal si scrie in el diverse

| MusicIsTheAnswer a răspuns:

Ai putea sa citesti o carte sau sa faci curatenie generala pe la tine prin camera.Ai putea de asemenea sa faci tot felul de creatii (gen-desene, poezi, bratarile prieteniei, sa tricotezi sau sa coși ceva ).
Sper ca te-am ajutat cat de cat.

| doinitza94 a răspuns:

Cind ai timp liber, foloseste-l in favoarea ta...adica fa exercitii(bune pentru sanatate); citeste o carte (buna pentru cultura); fa o surpriza membrilor familiei, precum pregatirea unei cine(placut si pentru tine, si pentru ei) deseneaza, compune poezii (in caz ca ai talent) fa curatenie prin lucrurile tale(poate fi chiar interesant... poti gasi lucruri mai vechi, care iti vor trezi multe amintiri); incearca sa iti aranjezi accesoriile; probeaza haine, realizind diverse combinatii; fa ceva mashti pentru ten(e foarte util chiar)

Mult succes si distractie placuta :*

| Andreea069 a răspuns:

Buna! poti sa citesti o carte sau sa asculti muzica...sau sa faci diverse chestii interesante [de exemplu eu fac bratari innodate - adica "Bratarile Prieteniei" laughing]... sper ca te'am ajutatwinking

| Adyyyyyyformt2 a răspuns:

Pai nu stiu ce ai putea face, fa niste exercitii, daca ai pisica sau caine joaca-te cu ea.de astea

| parola44 a răspuns:

Daca ai greutati le poti ridica sau poti face abdomene in pat sau poti citi o carte te poti uita pe fereastra poti dormi etc...

| parola44 a răspuns:

Ridica greutati citeste o carte...

| massandro a răspuns:

Ai putea sa citesti o carte sau sa faci curatenie generala pe la tine prin camera.Ai putea de asemenea sa faci tot felul de creatii (gen-desene, poezi, bratarile prieteniei, sa tricotezi sau sa coși ceva ).
Sper ca te-am ajutat cat de cat.

Întrebări recente