| Losnams a întrebat:

Eu nu am niciun prieten cu care pot sa zic ca stau, am unul care nu e prea activ si nu iese din casa. Sunt foarte supărat din pricina asta, ce credeti ca as putea sa fac?

7 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns:

Inscrie-te la un sport, o sa-ti faci prieteni acolo.

| TFlorentina8050 a răspuns:

Încearca sa cunosti persoane din satele apropiate, cu care crezi ca te poti intelege. Sigur o sa gasesti cativa copii.Te vei duce si tu pe la ei vor veni si ei pe la tine.Bafta!winking

| Ilyas420 a răspuns:

Nu ai cu cine sa iesi? Chiar nu cunosti alte persoane? Ce varsta ai?

| Losnams explică (pentru Ilyas420):

14 ani

| Ilyas420 a răspuns (pentru Losnams):

Si nu mai ai colegi de clasa? Ai putea sa iesi sa faci un sport cu colegii sau poate sa va jucati ceva online. Comunitati online sunt multe, indiferent ce hobby-uri ai. Nu cunosc detalii despre situatia ta deci imi este greu sa iti dau un sfat

| teo9888 a răspuns:

Iesi in club sau joaca-te pe telefon sau fa-ti cont pe badoo ca sigur iti gasesti fata cu care sa te distrezi, funda?

| Ilyas420 a răspuns (pentru teo9888):

Facusem acum cont sa vad ce este... instant regret laughing)