| Sely_3806 a întrebat:

Buna ce aveti de gand sa faceti maine?

Răspuns Câştigător
| Rallu_2412 a răspuns:

Sa imi traiesc viata din plin :X Tu?:*

10 răspunsuri:
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Sa-l sun pe prietenul meu cel mai bun si sa-i spun ca mi dor de el tongue
PaPa PuP

| CrazyTeenager a răspuns:

Ziua de maine, o sa o traiesc din plin, asa cum imi place mie.
Alergarea de dimineata, liceul, antrenamentul la sala, cateva ore de socializat si pe urma gimnastica de seara.

| bogdan1011 a răspuns:

Wake up, survive, go back to bed... cam ceva de genu asta

| vldidle a răspuns:

Scoalaaaa laughing) adica tristete rolling on the floor)

| Captive a răspuns:

Poi ma trezesc la ora 7, ma pieptan,fac un dus, ma spal pe dinti, plec la scoala...La ora 14.30 plec de la scoala catre home:X,apoi merg la ora de dans,ma intalnesc cu gashka in oras,vin acasa, fac temele(poate)laughing, ma pun la comp ...si la ora 23, 00-00.00 ma pun in pattonguelaughing

| Tania a răspuns:

Sa ma duc la scoala, sa ma intalnesc cu a mea coleguta ca suntem de servici pe sc...nu am planuri mairi pentru maine ca e in timpul saptamanii.

| iHeartKpop a răspuns:

Sa ma duc la scoala...not nice

| Sely_3806 explică:

Eu nu stiu si nici nu vreau sa aflu!

Răspuns utilizator avertizat
| MuttleY a răspuns:

De ce? Vrei sa ma scoti la un suc?