| lunarwolf a întrebat:

Ce aveti de gand sa faceti inainte sa muriti?happy

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce gândești așa?
Oare știe cineva când vine moartea?
O consiliere psihologică îți trebuie.
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună din nou.
Vorbești din lipsa de experiență, @Jelli!
Ce avem de gând cu viața noastră? Așteptăm moartea să o invităm la un dans dansant!
Pa, pa.

| AnneMarri a răspuns:

sa-mi astept moartea

| LoL a răspuns:

O clona

| NoCharachter a răspuns:

Pai...o sa stii cand iti vine ceasul?

| Karinakari99 a răspuns:

Sa ma bucur de viata.

| AnaisC a răspuns:

Mananc o pizza,ma fac muci cu o sticla de Jack Daniel's, ascult Bon Jovi, omor cel puti 13 manelisti si gata mor fericita:X
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| Bylok a răspuns:

laughing
o sa scriu o ultima scrisoare in care o sa asez vreo 200 de randuri cu fiecare defect al fiecarei persoane pe care o cunosc, o sa ii injur pentru toate necazurile pe care mi le-au facut laughing si dupa ce termin de scris toate acestea, o sa vina un popa sa ma spovedeasca si sa ma impartaseasca pentru a trece in cealalalta lume cu sufletul curat :d
laughing

| lunarwolf explică:

Dragilor,nu am spus ca vreau sa mor. Ce p**a mea?!laughing
Era o intrebare. oarecare, poate ca sa vad daca sunt singura cu scopuri reale in viata. Se pare ca da. rolling on the floor

Ma rog. poate si eu vreau sa ma duc intr-un bordel si sa ma satisfac.laughing Ramane de vazut. [va mai puteti da cu parerea.]

| herbalist a răspuns:

Pai ce vreau eu sa spun e ca la noi romanii dar numai la noi e o vorba pur romaneasca "mie n-are cum sa mi se intample" si asa toti traim gandindu ne ca traim mult si nu are cum sa ni se intample noua sa patim ceva astfel incat poate maine sa nu mai fim si de aceea toti zicem ca o sa facem multe in viata si toate numai ce ne place dar eu zic sa fim mai cumpatati si sa traim fiecare zi ca si cum ar fi ultima. si acum ca sa fac o abatere eu as omori pe toti manelisti si copiii lor si neamuri si as distruge tot ce tine de eiwinking

| tzupy_1014 a răspuns:

Inainte sa mor vreau sa traiescbig grinsa-mi traiesc viata alaturi de cei dragi

| D33a1351 a răspuns:

Sa imi indeplinesc visele...
si sa o omor pe laddy gagalaughing

| eelenaly a răspuns:

E o intrebari ciudata nimeni nu cred ca stie ce are de gand sa faca inainte sa moara, cel mai bine e sa profiti de viata cat exista sa-ti traiesti viata din plin

| blackbutterfly_6676 a răspuns:

Dau pe gat o sticla de ulei de maslinerolling on the floor))
idee originala nu`i asa?laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Legiuitoarea...nu vi se pare ca ganditi cam departe? El/ea a intrebat de curiozitate.
Eu as incerca sa-mi prelungesc viata.

| paciotti2010 a răspuns:

Cred ca m-as duce la un bordel si mi-as face toate poftele laughing as vrea sa mor in pasarica eu sa fac infart laughing

| QzN a răspuns:

Sa. beau... sa-mi aduc aminte clipele... frumoase cu prieteni adevarati