| biencutza_7855 a întrebat:

Ce aveti de gand sa faceti in acest weekend?

Răspuns Câştigător
| Anonim1045 a răspuns:

Am de gand sa castig un concurs la muzica, sa ma distrez la maxim si sa citesc "Amurg". Tu?

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa invat, sa invat, sa invathee hee

| Elena1234456 a răspuns:

Sa invat pentru teze crying.

| Rukhsandra a răspuns:

Ma duc in parc si alerg, ies cu prieteni si suspin dpa fostul meu rolling on the floor. glumesc cu suspinatul dpa fostul meu big grin

| Ana-Maria94 a răspuns:

Azi o sa fac mediataiicrying si dupa aia ies cu o prietena in orashappysi maine o sa invat ca am o groazastraight face

| yanny`s a răspuns:

Sa invat pentru ca luni dau 2 teze[engleza si istorie]rolling eyes, sa ies afara cu iubii, cu prietenii, sa ma distrezthinking

| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Pai, sambata oricum trebuie sa recuperam la scoala o zi...
Si duminica, o sa am toata ziua ocupata cu tehnologia.am un proiect mare si frumos[URAT] de facut la tehnologie'.straight face laughing
Deci...pa-pa weekend.

| Kitty a răspuns:

Sa termin de citit o carte pe care am inceput-o de mult timp, sa ma relaxez... o sa ies is la o plimbare. O sa ma duc la meditatii :X, o sa invat pentru examene.

| Deea :x a răspuns:

Sa invat la geografie... marti am teza chatterbox

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe multe poze love struck.
La cate ideei am in cap cred ca o sa stau doar pe afara laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nik special