| ♥ ѕოiℓε ƒօг ოεε ♥ a întrebat:

ce credeti ca faceau oamenii pe vremea cand nu aveau televizor?

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Se plimbau prin parcuri, ascultau muzica la radio, crezi ca nu se gaseau metode de a-si omori timpul? Oho, mai multe decat acum, cand ai de toate si nu sti ce sa mai faci.

15 răspunsuri:
| change12 a răspuns:

Se jucau cu psp-urile

| Ervin a răspuns:

Lucrau.sau se jucau.de ce crezi că bătrânii nu știu pe aparaturi şi nu le plac? pe vremea lor se jucau cu alţi copii

| shadovv a răspuns:

Stateau la calculator...

| Wilder a răspuns:

Pe vremea aceea aveau radiouri.Deci ascultau la radio(mai ales cand ploua)...

| RUMBURAK a răspuns:

Munceau, mancau, dormeau, se plimbau, se vizitau. orice in afara de a se uita la televizor.se citea mult mai mult.

| mgtow a răspuns:

Isi dadeau cu pumnii in cap aveau oase cu care se jucau si faceau orice pe acolo

| Chrristina a răspuns:

Ascultau radioul. :]

| SatanaInIzmene a răspuns:

Incercau sa-l inventeze.

| Helăăău a răspuns:

Navigau pe internet laughing

| emilie_8883 a răspuns:

Se uitau unii la altii si radeau la fetele lor ^-^

| Doddel a răspuns:

Multe lucruri, pe vremurile alea se muncea zdravan

| Aicilef a răspuns:

Citeau

| Mihaelaa98 a răspuns:

Se uitau pe pereti zi ziceau

Ce emisiune tare rolling on the floor)))

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand nu exista televiziune, oamenii scriau carti, si se jucau de a televiziunea in viata reala. Acum ceea ce vedem la tv stim ca este fals. Dar unii nu stiu ca la tv apare doar ce vor "proprietarii" sa arate acolo.