| anonim_4396 a întrebat:

Poate credeti ca intrebarea mea e una copilaroasa...si neimportanta...
Dar ma framanta de ceva vreme si nu reusesc sa inteleg:
Se epilau femeile mai demuuult? Si daca o faceau, cum o faceau, ca nu aveau crema epilatoare.,...laughing
Sunt curioasa, chiar...

Răspuns Câştigător
| Ceapone66 a răspuns:

Te rog citeste acest articol:
http://www.ziare.com/......zi-1050328

3 răspunsuri:
| seby005 a răspuns:

Cred ca cu flacara deschisa...

| Cookiee9712 a răspuns:

Pai am auzit la niste babe, ca ele se "epilau" cu o lumanare, ardeau firele de par, rolling on the floor)))))) ...eu stiu doar de babele alea, ca altele...

| laviii a răspuns:

Cum sa se epilezeraised eyebrows alea saracile numa lucru stiau. mai ales dupa razboi erau si foarte saraci nici nu aveau ce imbraca munceau toata ziua pentru o bucata de paine. crezi ca le mai arde de epilatraised eyebrows dupa atata lucru si erau care faceau copii foarte multi ( anul si carlanulaughing ] nu nu se epilau( ce l putin feemeile de rand de la tara si, si de la oras) cele cu bani probabil ca da si atunci erau ceva modalitati