| Tzucu a întrebat:

Ce haine se poarta in iarna asta?
Si ce culoare, sau culori? big grin

si daca stiti vreun si-te dati-mi-l va rog

kiss Dau

Răspuns Câştigător
| Mihαelα a răspuns:

Acesta este un site bun http://www.reserved.com/#/en/collection/woman, in stînga ai toate categoriile, blugi, pantofi, cizme. e. t. c de toate, care sunt în trend.(şi sus poţi alege, woman, man.)

4 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Buna, cel mai mult se poarta cizmele lungi peste genunchi, ploverele lungi, jensii in culori mai serioasa!big grin si esarfele cat mai colorate:*

| jumbO a răspuns:

Pai iarna asta se poarta foarte mult :
- cizmele lungi! [ negre, gri, albastru frt. inchis, albe...]
- paltoanele [ gri, negre si albe ]
- se poarta culorile gri, albastru, rosu, alb, negru, mai suunt!
- esarfe [diferite culori ]
- caciula mai lunga sau daca nu caciula care se poate lasa!
- si de asemenea se mai poarta si botinele!

Sper ca ti-au fost de folos @Tzucu! [ fundabatting eyelashes puppy dog eyes ]
straight face? love struck

Pa, paa!

Răspuns utilizator avertizat