| AnToNiKa_7758 a întrebat:

Ce culoare se poarta la imbracaminte iarna aceasta? dau funda la primul care raspundehappy

Răspuns Câştigător
| ana_5516 a răspuns:

Crem, rosu... culori neutre

10 răspunsuri:
| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Acesta este un site bun http://www.reserved.com/#/en/collection/woman, in stînga ai toate categoriile, blugi, pantofi, cizme. e. t. c de toate, care sunt în trend.(şi sus poţi alege, woman, man.)

| JHFAK a răspuns:

Turcoaz.

| Ofiintă a răspuns:

In iarna asta se poarta mov iar daca nu-ti place poti purta violat s-au visiniu cel mai bine se asorteaza cu gri s-au cu negru.

| Kidooooo a răspuns:

Pai poti sa porti orice culoare vrei atata timo cat esti imbracata la moda:*:*
funda? plsssss am nevoie

| supernatural2011 a răspuns:

Rosu puternic carmin
gri
albastru
auriu(pentru fitebig grin)

Fundabig grin?

| Maarriaaa a răspuns:

3 lucruri esentiale ca sa fiti la moda iarna asta:

1) Renuntati la UGS. A trecut vremea lor. Inlocuiti-i cu cizme imblanite in exterior.

2) Renuntati la posetele din piele. Iarna asta se poarta posete … ei bine, da, si posetele trebuie sa fie imblanite la exterior.

3) Adio paltoane din stofa! Adio geci de fas! Blana, blana si iar blana!hee hee)

Iar in privinta culorilor sunt mai multe: Kaki, Albastrul, Gri[inlocuieste negru;], Auriu[in accente fine]

| sexlove a răspuns:

Alb, rosu si mov se poarta iarna asta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poarta kiki rosu puternic al albastru si gri

| Antoniia458 a răspuns:

Culori deschise la bluza sacou etc. si culori inchise la pantaloni, fuste etc...

| madalina_3699 a răspuns:

Se poarta negru albastru gri...