| 12AA a întrebat:

Ce faceti? Daca as da la stiinte sociale ce materii as face? :* Fundita :*

4 răspunsuri:
| AnaCristinaN a răspuns:

Din astea mate, fizica, informatica..nu sunt sigura

| anonim0852 a răspuns:

La stiinte sociale se studiaza :
latina 2 ani(o ora); mate(2 ore), chimie ( o ora), fizica (2 ore); lb. Engleza(2/3 ore), lb. Franceza/germana( 2 ore); istorie, geografie (2/3 ore); TIC( 2 ore in primul an, dupa care una pe saptamana); lb romana( 4 ore); stiinte sociale( logica in cl. a IX-a, psihologie in clasa a X-a, economie in cl. a XI-a si filozofie in cl. A XII-a) + arte, ed fizica si religie.
Se da teza la : romana, engleza, geografie/ istorie, stiinte sociale).

| leeminho a răspuns:

Profilul se axeaza pe romana, istorie si stiinte sociale (logica, psihologie, filozofie) faci limbi straine si mate doar 1-2 ore pe saptamana.Si materii obisnuite sport, geografie, desen, muzica. Funda?

| Buzea_Andreea-Alexandra_1993 a răspuns:

Informatica... Civica mi se pare, nu mai stiu