| alymiky13 a întrebat:

Ce materii ai la stiinte sociale?

4 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Materiile de bază sunt: română, engleză, franceză, istorie, geografie
Pa, pa!

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Romana, istorie, geografie,-le faci pe bune, iar mate, fizica, chimie ...mai putin. eu sunt la mi si te sfatuiesc sa te duci la stiinte sociale. e mult prea greu la mi si e urat, du-te la stiinte

| JeSuisElle a răspuns:

Pai eu sunt la SS si e f usor si interesant. Sa iti spun ce ore si cate ori faci. Mate-2 ore, Romana - 4 ore, Franceza-2 ore, Engleza 2 ore, Fizica-2 ore, Logica-2 ore, Istorie-2 ore, Tic-2 ore, Geografie -2 ore,Muzica,C. Civica,Ed fizica,Latina, Biologie si cam atat. Teza dai la Romana, Engleza, Logica si la alegere Geografie/ Istorie.

| vreau1alint a răspuns:

Eu fac 4 de romana 3 de logica 2 de fr si 3 de engleza 2 de mate 2 de istorie 2 de fizica si 2 de geografie 1 chimie 1 desen 1 muzica 1 sport 1 biologie 1 tic 1 latina